01 gru 2020
Bartosz Turlejski

To szczytny cel! Szpital wsparł zbiórkę żywności dla seniorów.

Pracownicy Szpitala im. Jana Garduły przyłączyli się do akcji zbiórki żywności dla świnoujskich seniorów. Kupili produkty o długim terminie ważności, a także środki czystości. - W akcji uczestniczymy co roku. Paczki zostały już przekazane organizatorom inicjatywy - mówią pracownicy szpitala.

30 lis 2020
Bartosz Turlejski

Kolejni seniorzy zostaną zaszczepieni. Szpital czeka na resztę szczepionek.

Szpital Miejski im. Jana Garduły zakończył rejestrację ogłoszonych przed południem 100 szczepień przeciw grypie dla seniorów. - Mamy już komplet zarejestrowanych na tę pulę szczepionek pacjentów. Nasza placówka czeka na kolejne. Niestety, nie od nas zależy, kiedy reszta szczepionek do nas trafi. Przypominamy, że zamówionych zostało 2200 sztuk - tłumaczą w placówce.

30 lis 2020
Bartosz Turlejski

Mamy 100 szczepionek dla seniorów. Można się rejestrować.

Ważna informacja dla mieszkańców w wieku 60 lat i starszych! Dysponujemy obecnie stoma szczepionkami przeciw grypie. Dzisiaj (poniedziałek, 30 listopada) można się rejestrować na darmowe szczepienia. Rejestracja będzie odbywać się także jutro (wtorek, 1 grudnia).

20 lis 2020

Pytacie? Odpowiadamy!

W ostatnim czasie pojawia się sporo pytań odnośnie funkcjonowania naszej placówki. Kiedy ponownie będą możliwe porody rodzinne? Kiedy będą realizowane badania USG? Kto obsłuży nowy sprzęt w szpitalu? Na te i inne pytania odpowiedzi znajdziecie poniżej.