19 sty 2021
Bartosz Turlejski

Aktualna sytuacja związana z rejestracją osób 80+ na szczepienia przeciw COVID-19.

Przez dwa dni rejestracji zapisaliśmy do szczepień przeciw COVID-19 300 seniorów w wieku powyżej 80 lat. 50 znalazło się na liście rezerwowej. Chcielibyśmy oczywiście, żeby szczepionek było więcej, ale zapewne doskonale zdają sobie Państwo sprawę jak wygląda sytuacja w naszym kraju i Europie jeżeli chodzi o dostawy preparatu Pfizera. Już teraz wiemy, że przy tak małej ilości szczepionek, które przewidziano do punktów szczepień w najbliższych tygodniach nieprędko uda się nam zaszczepić kolejną grupę pacjentów przewidzianą w Narodowym Programie Szczepień, czyli osoby 70+. Dlatego chwilowo zawieszamy rejestrację.

18 sty 2021
Bartosz Turlejski

Nie otrzymaliśmy szczepionek zamówionych na poniedziałek. Zmieniamy terminy.

Hurtownia zajmująca się dostawą szczepionek przeciw COVID-19 poinformowała nasz szpitak, że Ministerstwo Zdrowia wstrzymało dostawy szczepionek. W związku z tym nie dostarczono do naszej placówki zamówionych na dzisiaj (poniedziałek, 18 stycznia) 270 dawek dla osób, które miały być szczepione w ramach pierwszego etapu. Jak nam wytłumaczono - ma to związek z chwilowym ograniczeniem dostawy szczepionek do Europy przez firmę Pfizer.

14 sty 2021
Bartosz Turlejski

Rusza rejestracja szczepień dla osób 80+. Co warto wiedzieć?

W piątek (15 stycznia 2021 roku) w naszym szpitalu rusza rejestracja dla osób, które ukończyły 80 lat na szczepienia przeciw COVID-19. Od 22 stycznia ruszy rejestracja dla osób, które ukończyły 70. rok życia. Szczepienia rozpoczną się 25 stycznia. Jak się zarejestrować? Co warto wiedzieć przed szczepieniami? Poniżej znajdą Państwo najważniejsze informacje.

12 sty 2021

Od 25 stycznia badania komercyjne u endokrynologa

Od 25 stycznia 2021 będzie przyjmowała w Szpitalu Miejskim im. Jana Garduły w Świnoujściu Joanna Fedoniuk, lekarz specjalista, endokrynolog. Koszt wizyty to 170 zł. Zarejestrować się można pod numerem 91 32 67 322 lub osobiście w szpitalu.