24 sty 2021
Bartosz Turlejski

Rusza 29. Finał WOŚP. Sprawdź, co przygotował nasz szpital!

Rusza 29. Finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Tym razem zebrane pieniądze przeznaczone zostaną na sprzęt dla laryngologii, otolaryngologii i diagnostyki głowy. Szpital Miejski im. Jana Garduły tradycyjnie aktywnie uczestniczyć będzie w akcji. Oferujemy Państwu m.in. badania profilaktyczne. Poniżej jest harmonogram działań:

(KLIKNIJ, ŻEBY POWIĘKSZYĆ):

24 sty 2021
Bartosz Turlejski

Lek. Maciej Zgutka laureatem "Orłów Medycyny"

Lek. Maciej Zgutka specjalista ortopedii i traumatologii narządu ruchu, w naszym szpitalu przyjmujący pacjentów w poradni ortopedycznej, został laureatem plebiscytu „Orły Medycyny”. Statuetka tym cenniejsza, że związana jest z wyborem pacjentów. Ranking sporządzany jest na podstawie ocen w najpopularniejszych serwisach z opiniami na temat lekarzy. Gratulujemy!

22 sty 2021

Otwieramy pracownię USG

W najbliższy wtorek (26 stycznia) Szpital Miejski im. Jana Garduły w Świnoujściu otwiera ambulatoryjną pracownię diagnostyczną USG w budynku przy ulicy Dąbrowskiego 4 (drugie piętro). Od początku przyszłego tygodnia będzie można się rejestrować.

21 sty 2021
Bartosz Turlejski

Kolejne szczepienia za nami. W przyszłym tygodniu - grupa "80 Plus".

Początek tygodnia rozpoczęliśmy od informacji dotyczącej problemów z dostawą szczepionek Pfizera. Na szczęście część preparatu dotarła do naszego szpitala. We wtorek, środę i czwartek przeprowadzaliśmy kolejne szczepienia. Część pracowników naszego szpitala przyjęła drugą dawkę.

21 sty 2021
Bartosz Turlejski

Biopsja aspiracyjna cienkoigłowa. Są jeszcze wolne miejsca.

Dr Małgorzata Barwijuk-Machała w poniedziałek (25 stycznia) będzie w naszym szpitalu przeprowadzała biopsję aspiracyjną cienkoigłową (BAC). Zostały jeszcze wolne miejsca na zabiegi. Koszt uzależniony jest od zmian: jeden guzek - 150 złotych, dwa guzki i więcej - 250 złotych.