23 lut 2021

Żegnamy lek. med. Teresę Ślęk

Z głębokim smutkiem przyjęliśmy wiadomość o śmierci w dniu 19 lutego 2021 r. śp. Teresy Ślęk, lekarza internisty, wieloletniego Dyrektora Szpitala Powiatowego w Świnoujściu i Ordynatora Oddziału Wewnętrznego. Wyrazy żalu i współczucia Rodzinie i Bliskim składa zarząd szpitala ze współpracownikami.

22 lut 2021

Podaliśmy 2776 dawek szczepionek przeciw COVID-19

Do 22 lutego 2021 roku Szpital Miejski im. Jana Garduły podał 2776 dawek szczepionek przeciw COVID-19. W zeszłym tygodniu nasi medycy podali 272 dawek szczepionki Pfizer oraz 300 dawek szczepionki Astra Zeneca.

18 lut 2021

Szpital prowadzi szczepienia wyjazdowe

Grupa pracowników Szpitala Miejskiego im. Jana Garduły w Świnoujściu prowadzi szczepienia wyjazdowe. - Szpitalną karetką jeździmy do osób, które nie mogę dotrzeć do naszej placówki - mówią nasi rozmówcy.