BIPBIP

06 gru 2016
Aktualności
Tomasz Kotwicki

Podarunki z okazji Mikołaja

W dniu 6 grudnia 2016 r. w Mikołajki nie mogło zabraknąć podarunków dla najmłodszych chorych świnoujskiego szpitala. Dzieci przebywające na oddziałach otrzymały symboliczne upominki.

17 paź 2016
Aktualności
Tomasz Kotwicki

Zwycięstwo projektu Szpitala w ramach Budżetu Obywatelskiego na rok 2017.

W dniu 13.10.2016 r. w Urzędzie Miasta w Świnoujściu ogłoszono wyniki głosowania na projekty zgłoszone w Budżecie Obywatelskim na rok 2017. Miło nam poinformować , że projekt Szpitala pn.: „Program zabezpieczenia transportu medycznego pacjentów szpitala oraz doposażenia oddziałów szpitalnych w sprzęt medyczny dla poprawy komfortu przeprowadzania zabiegów operacyjnych, monitorowania akcji porodowych oraz diagnozowania chorób układu krążenia” zdobył I miejsce uzyskując prawie 2000 głosów.

10 paź 2016
Aktualności
Tomasz Kotwicki

Samobójstwo - potrzeba pomocy!

Szpital Miejski im. Jana Garduły prowadzi cykl działań mających na celu promocję zdrowia psychicznego. Zadanie to realizowane jest we współpracy z Urzędem Miasta Świnoujście, który  odpowiada za program ochrony zdrowia psychicznego w Świnoujściu.

04 paź 2016
Aktualności
Tomasz Kotwicki

Dar dla Szpitala od Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy

Fundacja Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy na wniosek złożony przez Szpital w czerwcu 2016 r. poinformowała w dniu 28.09.2016 r. o zamiarze przekazania w darze sprzętu medycznego dla Szpitala Miejskiego im. Jana Garduły w Świnoujściu sp. z o.o.

Strona internetowa Szpitala Miejskiego im. Jana Garduły w Świnoujściu wykorzystuje pliki cookie do obsługi strony oraz celów statystycznych. Korzystanie z witryny jest
jednoznaczne z zaakceptowaniem umieszczenia plików cookies w Pani(a) urządzeniu końcowym. W każdym momencie można zmienić te ustawienia.   Akceptuję