BIPBIP

01 cze 2017
Aktualności
Tomasz Kotwicki

Dzień Dziecka w Szpitalu

Ogromną niespodziankę w Dniu Dziecka najmłodszym pacjentom Szpitala Miejskiego im. Jana Garduły w Świnoujściu sp. z o.o. zrobili członkowie Grupy Morskiej - Cała Naprzód odwiedzając ich w dniu ich święta na oddziałach szpitalnych.

05 maj 2017
Aktualności
Tomasz Kotwicki

Nowe Poradnie Specjalistyczne

Szpital Miejski im. Jana Garduły w Świnoujściu sp. z o.o. informuje, iż z dniem 08.05.2017 r. otwiera w ramach finansowania NFZ nowe poradnie przyszpitalne:

- Poradnia Gruźlicy i Chorób Płuc,

- Poradnia Chirurgii Dziecięcej (dotychczas funkcjonująca w ramach chirurgii ogólnej).

Ponadto w Międzyzdrojach w Przychodni Nowe Centrum przy ulicy Niepodległości 10 rozpoczyna udzielanie świadczeń medycznych  Poradnia Ginekologiczno-Położnicza.

12 kwi 2017
Aktualności
Tomasz Kotwicki

Poradnia Medycyny Pracy - zmiana numeru telefonu

Szpital Miejski im. Jana Garduły w Świnoujściu sp. z o.o. informuje iż z dniem 12.04.2017 r. następuje zmiana numeru telefonu do Poradni Medycyny Pracy mieszczącej się w budynku przy ul. Dąbrowskiego 4 w Świnoujściu zlokalizowanej na II piętrze.

Osoby, które chciałyby skorzystać z poradni mogą dzwonić  pod nr tel. 91 322 38 68

Rejestracja: codziennie w godzinach 7:30-14:00  telefonicznie: tel. 91 322 38 68  lub  osobiście: w Rejestracji RTG (przychodnia na ul. Dąbrowskiego 4 w Świnoujściu , II piętro).

15 lut 2017
Aktualności
Tomasz Kotwicki

Program Behawioralny

Program behawioralnyInformujemy, że od lutego 2017 roku w Centrum Zdrowia Psychicznego działającym przy Szpitalu Miejskim im. Jana Garduły w Świnoujściu sp. z o.o. - uruchomiono  nieodpłatnie program profilaktyczno-terapeutyczny dedykowany dla dzieci i młodzieży zagrożonych uzależnieniem od komputera, Internetu i gier komputerowych. Program  prowadzą certyfikowani specjaliści terapii uzależnień. Prosimy o rozpowszechnienie niniejszej informacji.

Wszelkich informacji udziela : Aneta Całus  kierownik Centrum Zdrowia Psychicznego – 501788894

Strona internetowa Szpitala Miejskiego im. Jana Garduły w Świnoujściu wykorzystuje pliki cookie do obsługi strony oraz celów statystycznych. Korzystanie z witryny jest
jednoznaczne z zaakceptowaniem umieszczenia plików cookies w Pani(a) urządzeniu końcowym. W każdym momencie można zmienić te ustawienia.   Akceptuję