01 lip 2015

Chirurdzy ratują życie i piersi

Świnoujski szpital to trzecia w województwie lecznica, w której podczas operacji raka piersi, stosuje się specjalną  gamma-kamerę . Dzięki temu urządzeniu jest większa szansa na to, że pacjentki nie będą miały amputowanych piersitłumaczy specjalista chirurg onkolog dr Jacek Kargul.

01 lip 2015

Aż dziesięciu ginekologów badało nasze pacjentki

Specjaliści ze Świnoujścia i kliniki na Pomorzanach przebadali ciężarne kobiety. Akcja odbyła się w świnoujskim szpitalu. Pomysłodawcą i organizatorem była lek. Renata Waszczuk – ordynator Oddziału Położniczo – Ginekologicznego Szpitala Miejskiego Sp. z o.o.