15 lut 2017

Program Behawioralny

Program behawioralnyInformujemy, że od lutego 2017 roku w Centrum Zdrowia Psychicznego działającym przy Szpitalu Miejskim im. Jana Garduły w Świnoujściu sp. z o.o. - uruchomiono  nieodpłatnie program profilaktyczno-terapeutyczny dedykowany dla dzieci i młodzieży zagrożonych uzależnieniem od komputera, Internetu i gier komputerowych. Program  prowadzą certyfikowani specjaliści terapii uzależnień. Prosimy o rozpowszechnienie niniejszej informacji.

Wszelkich informacji udziela : Aneta Całus  kierownik Centrum Zdrowia Psychicznego – 501788894

19 sty 2017

Misie dla dzieci z oddziału pediatrycznego

Wszystkie dzieci przyjmowane na oddział pediatryczny w Miejskim Szpitalu im. Jana Garduły w Świnoujściu sp. z o.o. otrzymują od 16.01.2017 r misie z czerwonym serduszkiem. Celem tego przedsięwzięcia jest ograniczenie stresu małych pacjentów związanego z pobytem w szpitalu. Misie przekazał na rzecz szpitala darczyńca.

19 sty 2017

Szpital dla WOŚP

W dniach 9.01.2017 r. - 14.01.2017 r. na terenie Szpitala Miejskiego im. Jana Garduły w Świnoujściu pracownicy zakładu przygotowali w ramach akcji Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy wiele atrakcji dla mieszkańców Świnoujścia.