01 lut 2018

Edukacja zdrowotna

Jak odżywianie wpływa na nasze zdrowie psychiczne, w jaki sposób dzieci wyrażają swoje emocje - to niektóre z tematów tegorocznej edycji programu promocji zdrowia i zapobiegania zaburzeniom psychicznym realizowanym przez Szpital Miejski im. Jana Garduły w Świnoujściu.

16 sty 2018

Szpital dla WOŚP 2018

Po raz drugi Szpital Miejski im. Jana Graduły w Świnoujściu sp. z o.o. włączył się aktywnie w zbiórkę na rzecz Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy realizując tydzień przed zaplanowanym finałem działania pod nazwą: "Ile serca mamy tyle damy"