BIPBIP

05 lip 2018
Aktualności
Agnieszka Natorska

Recepcja Centralna - praca!

Zapraszamy chętne osoby do pracy w Recepcji Centralnej naszego szpitala. Wszelkich informacji o warunkach pracy udzieli Kierownik Działu Sprzedaży i Rozliczeń Justyna Kmita, pod nr tel. 91 32 67 304.

02 lip 2018
Aktualności
Agnieszka Natorska

Sala zabaw Oddziału Pediatrycznego

10 maja br. informowaliśmy Państwa o podpisaniu umowy darowizny pomiędzy OT PORT ŚWINOUJŚCIE S.A a Szpitalem Miejskim im. Jana Garduły w Świnoujściu sp. z o.o., której przedmiotem jest kwota 10.000 zł z przeznaczeniem na remont i doposażenie świetlicy dla dzieci na Oddziale Pediatrycznym. Uspokajamy, że realizujemy kolejne etapy projektu. Więcej szczegółów będziemy zamieszczać na naszym fanpagu. Zachęcamy do jego śledzenia.

18 cze 2018
Aktualności
Agnieszka Natorska

Zdobywcy Uśmiechów Pacjentów – wyróżnienie dla Szpitala

W dniu 15 czerwca 2018 r. w Barlinku, w Pensjonacie Leśny Dom odbyła się uroczysta Gala rozdania nagród w II Ogólnopolskim Konkursie na Zakład Opieki Zdrowotnej Uśmiechniętego Pacjenta, której organizatorem była Fundacja Joy Aim z Barlinka. Wydarzenie objęte było patronatem  honorowym Rzecznika Praw Pacjenta i Marszałka Województwa Zachodniopomorskiego oraz patronatem medialnym Dziennika Bałtyckiego, Info Szczecin i Ogólnopolskiego Przeglądu Medycznego.

 

Strona internetowa Szpitala Miejskiego im. Jana Garduły w Świnoujściu wykorzystuje pliki cookie do obsługi strony oraz celów statystycznych. Korzystanie z witryny jest
jednoznaczne z zaakceptowaniem umieszczenia plików cookies w Pani(a) urządzeniu końcowym. W każdym momencie można zmienić te ustawienia.   Akceptuję