24 kwi 2018

Badania densytometryczne

W środę, 25.04.2018 r. w godz. 9.00-18.00 na terenie szpitala odbędą się odpłatne badania densytometryczne organizowane przez firmę OsteoDENS Grzegorza Pozorskiego.

Koszt badania dla pacjenta wynosi:

• szyjka kości udowej 39 zł
  • kręgosłup odcinek L1-L4 39 zł
  • komplet obu badań 59 zł

Osoby chętne proszone są o wcześniejszą rejestrację osobiście w Centralnej Recepcji lub pod nr telefonów 91 32 67 424 lub 91 32 67 322.

Grafika: OsteoDENS

24 kwi 2018

Ćwiczenia ratowniczo-pożarnicze

W dniu 25.04.2018r. w godzinach 11.00-11.30 w Szpitalu Miejskim im. Jana Garduły  w Świnoujściu sp. z o.o. zostaną przeprowadzone ćwiczenia ratowniczo-pożarnicze na Oddziale Intensywnej Terapii i Anestezjologii z udziałem pracowników Szpitala oraz funkcjonariuszy Państwowej Straży Pożarnej.

18 kwi 2018

Europejski Dzień Praw Pacjenta

18 kwietnia obchodzimy Europejski Dzień Praw Pacjenta.

Europejski Dzień Praw Pacjenta obchodzony jest we wszystkich krajach Unii Europejskiej. Ma na celu przypomnienie o 14 prawach zawartych w Europejskiej Karcie Praw Pacjenta, które są gwarantem „wysokiego poziomu ochrony ludzkiego zdrowia”.

O swoich prawach przeczytacie Państwo tutaj: prawa_pacjenta

17 kwi 2018

Laboratorium - kwietniowe pakiety 40+

Laboratorium Szpitala Miejskiego im. Jana Garduły sp. z o. o. w Świnoujściu zaprasza na badania:

Profil 40+  PODSTAWOWY - morfologia 5 diff, OB, mocz-badanie ogólne wraz z osadem, glukoza, cholesterol całkowity, triglicerydy, kreatynina, ALAT, ASPAT, sód, potas, chlorki, magnez, fosfor, TSH.

Cena regularna: 125 zł, cena w pakiecie kwietniowym: 99 zł.

Profil dla kobiet 40+  ROZSZERZONY - morfologia 5 diff, OB, mocz-badanie ogólne wraz z osadem, glukoza, cholesterol całkowity, cholesterol HDL, cholesterol LDL, triglicerydy, kreatynina, ALAT, ASPAT, sód, potas, chlorki, magnez, fosfor, TSH, bilirubina całkowita, mocznik, kwas moczowy, wapń, ESTRADIOL, FSH.

Cena regularna: 225 zł, cena w pakiecie kwietniowym: 169 zł.

Profil dla mężczyzn 40+  KONTROLNY - morfologia 5 diff, OB, mocz-badanie ogólne wraz z osadem, glukoza, cholesterol całkowity, cholesterol HDL, cholesterol LDL, triglicerydy, kreatynina, ALAT, ASPAT, sód, potas, chlorki, magnez, fosfor, TSH, bilirubina całkowita, mocznik, kwas moczowy, wapń, PSA.

Cena regularna: 200zł, cena w pakiecie kwietniowym: 159 zł.

Pakiety kwietniowe obowiązują od 06.04.2018 do 30.04.2018.

Na badania należy stawić się na czczo.
Laboratorium, ul. Mieszka I 4  (obok szpitala), codziennie w godz. 7:15 – 10:00.
Punkt pobrań Laboratorium przy ul. Dąbrowskiego 4 (I piętro, pokój nr 127)
poniedziałek – piątek w godz. 7:15 – 9:00

Zapraszamy!