BIPBIP

29 lip 2017
Aktualności
Tomasz Kotwicki

Udział Szpitala w Miasteczku Uzdrowiskowym

W dniu 29.07.2017 r. od godz.15.00 przy ulicy Emilii Gierczak ruszyło Miasteczko Uzdrowiskowe organizowane przez Uzdrowisko Świnoujście S.A. Na zaproszenie zarządu spółki udział w Miasteczku wziął również Szpital Miejski im. Jana Garduły w Świnoujściu sp. z o.o.

23 cze 2017
Aktualności
Tomasz Kotwicki

Szpital w Świnoujściu liderem nowoczesnej płynoterapii

W dniu 21.06.2017 r. w Kutnie wręczono nagrody i wyróżnienia dla placówek medycznych, które wybrała kapituła konkursu organizowanego przez Fresenius Kabi Polska. Wśród wyróżnionych znalazł się Szpital Miejski im. Jana Garduły w Świnoujściu sp. z o.o. Założeniem konkursu było podkreślenie roli płynoterapii w lecznictwie szpitalnym a celem wyłonienie placówek i samorządów, które w ostatnich 10 lat podjęły działania zwiększające bezpieczeństwo płynoterapii na oddziałach szpitalnych.

02 cze 2017
Aktualności
Tomasz Kotwicki

Szpital włączył się w program " Trzymaj formę"

Z okazji uroczystego zakończenia XI edycji programu "Trzymaj formę" organizowanego przez Wydział Zdrowia i Polityki Społecznej Urzędu Miasta Świnoujście, Zachodniopomorskie CKZiU w Świnoujściu i Powiatową Stację Sanitarno Epidemiologiczną w Świnoujściu młodzież z 9 świnoujskich szkół miała okazję brać udział w miejskiej edukacji zdrowotnej.

01 cze 2017
Aktualności
Tomasz Kotwicki

Dzień Dziecka w Szpitalu

Ogromną niespodziankę w Dniu Dziecka najmłodszym pacjentom Szpitala Miejskiego im. Jana Garduły w Świnoujściu sp. z o.o. zrobili członkowie Grupy Morskiej - Cała Naprzód odwiedzając ich w dniu ich święta na oddziałach szpitalnych.

Strona internetowa Szpitala Miejskiego im. Jana Garduły w Świnoujściu wykorzystuje pliki cookie do obsługi strony oraz celów statystycznych. Korzystanie z witryny jest
jednoznaczne z zaakceptowaniem umieszczenia plików cookies w Pani(a) urządzeniu końcowym. W każdym momencie można zmienić te ustawienia.   Akceptuję