27 maj 2018

Zagraliśmy dla Michała

Mecz charytatywny pięknie przegraliśmy. Księża wygrali z Lekarzami 5:2. Jednak wszyscy wygraliśmy dużo więcej: była dobra zabawa, bardzo dużo śmiechu i wielka szczodrość. Przez kilka godzin festynu, uzbieraliśmy 29779,46 zł i 61 euro. Brawo Wyspiarze!

23 maj 2018

Gramy dla Michała

W sobotę, 26 maja 2018 roku zapraszamy na Stadion Miejski przy ul. Matejki 22. Całe Świnoujście gra dla Michała! Prosimy zaglądać na nasz profil na facebooku - tam wszystkie bieżące informacje na temat akcji.

17 maj 2018

Wyróżnienie dla Szpitala Miejskiego w Świnoujściu

Szpital Miejski im. Jana Garduły w Świnoujściu sp. o.o. otrzymał wyróżnienie za realizację projektu pt.: „Staś Wyspiarski na dzień bardzo dobry” zgłoszonego do II edycji Ogólnopolskiego Konkursu na Zakład Opieki Zdrowotnej Uśmiechniętego Pacjenta 2017.

15 maj 2018

Wiosenne pakiety badań w Laboratorium szpitala

Od dziś, tj. 15 maja 2018 roku, startujemy z wiosennymi pakietami - w których bohaterem jest hormon tarczycy TSH. Zapraszamy na badania do Laboratorium Szpitala.
Obniżone ceny badań tylko do 24.06.2018 roku.

12 maj 2018

Międzynarodowy Dzień Pielęgniarki i Położnej

Z okazji Międzynarodowego Dnia Pielęgniarki i Położnej składam najlepsze życzenia a także podziękowania za pomoc, którą każdego dnia niesiecie ludziom jej potrzebującym. Doceniamy Wasz trud, oddanie i cierpliwość w codziennej pracy.