BIPBIP

20 gru 2017
Aktualności
Tomasz Kotwicki

Wizyta arcybiskupa Andrzeja Dzięgi w Szpitalu Miejskim

W dniu 16.12.2017 r. świnoujski szpital odwiedził arcybiskup Andrzej Dzięga. W trakcie wizyty spotkał się z pacjentami szpitala udzielając duchowego wsparcia. Z udziałem arcybiskupa odbyła się wizytacja kaplicy szpitalnej, błogosławieństwo dla chorych i personelu szpitala. Spotkanie było bardzo wzruszające a pacjenci bardzo chętnie przyjęli odwiedziny ojca duchownego.

 

15 gru 2017
Aktualności
Tomasz Kotwicki

Kolejne morskie czytanie z Grupą Morską

Czwarte spotkanie „Morskiego czytania z Grupą Morską” odbyło się 13 grudnia 2017 r. Przypominamy, że było to spotkanie dedykowane naszym pacjentom, mające na celu „oderwanie” ich od szpitalnego łóżka i zrelaksowanie poprzez zaproponowanie ciekawych pozycji książkowych.

12 gru 2017
Aktualności
Tomasz Kotwicki

Hotel „Trzy Wyspy” dla Szpitala

Okres świąteczny obfituje życzeniami i podarkami, które każdy z nas bardzo lubi. W dniu 11.12.2017 r. Pan Marcin Zająkała i Pani Julia Fajkowska-Jędrzejczyk z Hotelu „Trzy Wyspy” w Świnoujściu przybyli do szpitala z paczkami, w których znajdowała się nowiutka zastawa stołowa z przeznaczeniem dla Oddziału Pediatrycznego.

Strona internetowa Szpitala Miejskiego im. Jana Garduły w Świnoujściu wykorzystuje pliki cookie do obsługi strony oraz celów statystycznych. Korzystanie z witryny jest
jednoznaczne z zaakceptowaniem umieszczenia plików cookies w Pani(a) urządzeniu końcowym. W każdym momencie można zmienić te ustawienia.   Akceptuję