BIPBIP

13 kwi 2018
Aktualności
Tomasz Kotwicki

Poezja i Morsowanie

Na kolejne spotkanie z cyklu „Morskie czytanie z Grupą Morską”, zaproszenie przyjęły członkinie i filary Klubu Literackiego „Na Wyspie”, panie Janina Miecznik oraz Ewa Bugajny. Janina Miecznik to bardzo aktywna emerytka, społecznik, ale przede wszystkim poetka, wrażliwa na otaczający świat.

01 lut 2018
Aktualności
Tomasz Kotwicki

Edukacja zdrowotna

Jak odżywianie wpływa na nasze zdrowie psychiczne, w jaki sposób dzieci wyrażają swoje emocje - to niektóre z tematów tegorocznej edycji programu promocji zdrowia i zapobiegania zaburzeniom psychicznym realizowanym przez Szpital Miejski im. Jana Garduły w Świnoujściu.

16 sty 2018
Aktualności
Tomasz Kotwicki

Szpital dla WOŚP 2018

Po raz drugi Szpital Miejski im. Jana Graduły w Świnoujściu sp. z o.o. włączył się aktywnie w zbiórkę na rzecz Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy realizując tydzień przed zaplanowanym finałem działania pod nazwą: "Ile serca mamy tyle damy"

Strona internetowa Szpitala Miejskiego im. Jana Garduły w Świnoujściu wykorzystuje pliki cookie do obsługi strony oraz celów statystycznych. Korzystanie z witryny jest
jednoznaczne z zaakceptowaniem umieszczenia plików cookies w Pani(a) urządzeniu końcowym. W każdym momencie można zmienić te ustawienia.   Akceptuję