30 cze 2021
Bartosz Turlejski

Mamy to! Szpital otrzyma akredytację Centrum Monitorowania Jakości w Ochronie Zdrowia.

Mamy powody do dumy! Szpital Miejski im. Jana Garduły w Świnoujściu otrzymał pozytywną ocenę akredytacyjną specjalistów z Centrum Monitorowania Jakości w Ochronie Zdrowia, jednostki resortu zdrowia. To jeden z dwóch szpitali powiatowych w naszym województwie, którym udało się osiągnąć ten wynik  - Akredytacja to nie tylko prestiż, ale także szansa na zwiększenie środków finansowych w ramach kontraktu z Narodowym Funduszem Zdrowia - mówi Dorota Konkolewska, prezes szpitala.

27 cze 2021
Bartosz Turlejski

„Zaszczep się w wakacje nad polskim morzem”. Akcja ruszyła w Świnoujściu.

Od dzisiaj (niedziela, 27 czerwca) zapraszamy do Mobilnego Punktu Szczepień na placu Rybaka. Pracownicy naszego szpitala szczepią tutaj jednorazową szczepionką Johnson&Johnson. - Może zaszczepić się u nas każdy; zarówno mieszkaniec jak i turysta - mówi Dorota Konkolewska, prezes Szpitala Miejskiego im. Jana Garduły w Świnoujściu.

26 cze 2021
Bartosz Turlejski

Dzisiaj (26 czerwca) obchodzimy Dzień Solidarności z Osobami Uzależnionymi od Narkotyków.

Dzisiaj (26 czerwca) obchodzimy Międzynarodowy Dzień Solidarności z Osobami Uzależnionymi od Narkotyków. To nałóg, który rujnuje życie milionom ludzi na całym świecie i może doprowadzić do śmierci. - Przy wsparciu specjalistów można powrócić do funkcjonowania bez substancji psychoaktywnych i odzyskać radość życia. Najczęściej nie jest to łatwa droga, ale warto rozpocząć leczenie; nie tylko ze względu na siebie, ale i osoby bliskie - mówią terapeuci z przyszpitalnego Centrum Zdrowia Psychicznego.