BIPBIP

17 maj 2024
Aktualności
Agnieszka Natorska

Pracuj z nami! Lekarz pediatra

Oferujemy: kontrakt medyczny, atrakcyjne wynagrodzenie, optymalne warunki pracy, przyjazną atmosferę.
Zadzwoń lub napisz do nas! Tel.: 91 32 67 407, mail: sekretariat@szpital-swinoujscie.pl

17 maj 2024
Aktualności
Agnieszka Natorska

Ćwiczenie pamięci - informacja dla mieszkańców Świnoujścia 65+

Drodzy Mieszkańcy, drodzy seniorzy! Wspólnie z Rotary Club realizujemy projekt dla Was. 
Rotary Club ufundował 300 książek autorstwa naszej świnoujskiej pisarki Pauliny Mechło w zakresie ćwiczenia pamięci.

Część książek już trafiła do seniorów ze świnoujskich stowarzyszeń. Gdy zakończymy ten etap dystrybucji, planujemy pozostałą część książek przeznaczyć dla chętnych mieszkańców, niezrzeszonych w żadnych stowarzyszeniach. Przypomnimy informację po okresie wakacyjnym a książki będzie można odebrać np. w naszej rejestracji. Będziemy o tym informować! 

16 maj 2024
Aktualności
Agnieszka Natorska

Centrum Zdrowia Psychicznego | Mechanizmy obronne: Sublimacja

SZLACHETNIEJ

Niedobre zastąpić dobrym, nieakceptowane – akceptowanym. Tak w dużym uproszczeniu działa mechanizm sublimacji, inaczej zwanej uwzniośleniem. Zazwyczaj powiązana z seksualnością lub agresją, wypiera niebezpieczne popędy i przekierowuje je na inne, szlachetniejsze tory. Nadaje wartości tam, gdzie ich brak; czystości tam, gdzie panuje brud; uwzniośla to, co niskie.

Przykłady? Młodociany sadysta lubujący się w ostrych narzędziach zostaje szanowanym chirurgiem. Nimfomanka – autorką powieści erotycznych, a dręczyciel zwierząt – empatycznym weterynarzem.

📲 91 326 73 16
📧 czp@szpital-swinoujscie.pl

14 maj 2024
Aktualności
Agnieszka Natorska

Dzień Opiekuna Medycznego

14 maja to wyjątkowy dzień w roku – to Dzień Opiekuna Medycznego! Cała załoga naszego szpitala życzy wytrwałości, zapału i satysfakcji z pracy! Niech Was nigdy nie dopadnie wypalenie zawodowe a praca zawsze wywołuje tylko przyjemne uczucia!

Strona internetowa Szpitala Miejskiego im. Jana Garduły w Świnoujściu wykorzystuje pliki cookie do obsługi strony oraz celów statystycznych. Korzystanie z witryny jest
jednoznaczne z zaakceptowaniem umieszczenia plików cookies w Pani(a) urządzeniu końcowym. W każdym momencie można zmienić te ustawienia.   Akceptuję