13 lip 2021
Bartosz Turlejski

Jest sprzęt dla szpitala! Będą łóżka, będzie instalacja tlenowa.

12 łóżek do intensywnej terapii z materacami trafi do Szpitala Miejskiego im. Jana Garduły w Świnoujściu. Stosowny aneks do umowy na dostawę sprzętu podpisali w ogrodzie przed placówką Zbigniew Bogucki, wojewoda zachodniopomorski i Dorota Konkolewska, prezes świnoujskiego szpitala. Wojewoda zapowiedział także, że do placówki na wyspie Uznam wkrótce trafi instalacja tlenowa.

06 lip 2021
Bartosz Turlejski

Ważna zmiana! Zdjęcia RTG wykonamy w szpitalu.

Piątek (9 lipca) będzie ostatnim dniem pracy pracowni RTG przy ul. Dąbrowskiego 4. Aparat RTG w tym miejscu zostanie wyłączony z eksploatacji. Ma to związek z planami modernizacji punktu i zakupem nowego sprzętu. Na diagnostykę z zakresu zdjęć RTG kostno-płucnych od tego dnia zapraszamy do Szpitala Miejskiego im. Jana Garduły w Świnoujściu przy ul. Mieszka I 7 w godzinach od 7 do 15 od poniedziałku do piątku.

04 lip 2021
Bartosz Turlejski

Wraca Szkoła Rodzenia „Bocianek”!

W Szpitalu Miejskim im. Jana Garduły wraca Szkoła Rodzenia „Bocianek”! W środę (7 lipca) odbędą się pierwsze zajęcia.  Obowiązuje wcześniejsza rejestracja. Przypomnijmy, że zajęcia w szkole zostały wstrzymane ze względu na epidemię.

30 cze 2021
Bartosz Turlejski

Mamy to! Szpital otrzyma akredytację Centrum Monitorowania Jakości w Ochronie Zdrowia.

Mamy powody do dumy! Szpital Miejski im. Jana Garduły w Świnoujściu otrzymał pozytywną ocenę akredytacyjną specjalistów z Centrum Monitorowania Jakości w Ochronie Zdrowia, jednostki resortu zdrowia. To jeden z dwóch szpitali powiatowych w naszym województwie, którym udało się osiągnąć ten wynik  - Akredytacja to nie tylko prestiż, ale także szansa na zwiększenie środków finansowych w ramach kontraktu z Narodowym Funduszem Zdrowia - mówi Dorota Konkolewska, prezes szpitala.