16 lis 2021
Bartosz Turlejski

Pływamy i badamy!

Około 160 osób przebadali gleukometrem pracownicy Szpitala Miejskiego im. Jana Garduły w Świnoujściu. Akcją, którą nasza placówka zorganizowała wraz z Żeglugą Świnoujską i Centrum Wolontariatu Speak Up, spotkała się z wieloma miłymi reakcjami i gestami sympatii.

13 lis 2021
Bartosz Turlejski

Sprawdź, czy masz cukrzycę!

W niedzielę (14 listopada) na promie Bielik medycy ze Szpitala Miejskiego im. Jana Garduły w Świnoujściu będą przeprowadzać bezpłatne badania poziomu cukru. Wydarzenie związane jest z obchodami Światowego Dnia Cukrzycy. Zapraszamy wszystkich chętnych w godzinach od 10.00 do 13.00.