BIPBIP

28 sie 2018
Aktualności
Agnieszka Natorska

Pediatria ma nową salę zabaw

W dniu 27 sierpnia 2018r. o godz. 11.00 nastąpiło uroczyste otwarcie sali zabaw na Oddziale Pediatrycznym Szpitala Miejskiego. Ostatni remont tych pomieszczeń był wykonany 10 lat temu. Dzięki przekazanym środkom finansowym przez OT PORT ŚWINOUJŚCIE S.A. można było nadać temu miejscu nowy charakter.

21 sie 2018
Aktualności
Agnieszka Natorska

Nowy sprzęt od WOŚP

Na Oddziale Neonatologicznym pojawił się nowy sprzęt - to zestaw do resuscytacji i obserwacji noworodka. Sprzęt otrzymaliśmy dzięki wsparciu Fundacji Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy.

17 sie 2018
Aktualności
Agnieszka Natorska

Poradnia alergologii dziecięcej

Szpital Miejski im. Jana Garduły w Świnoujściu sp. z o.o. informuje, że z początkiem września 2018 r. otwiera w ramach finansowania NFZ poradnię alergologii dziecięcej.

16 sie 2018
Aktualności
Agnieszka Natorska

Pediatria - remont sali zabaw

Kończymy remontowanie sali zabaw Oddziału Pediatrycznego. Tak poważne przedsięwzięcie jest możliwe dzięki podpisaniu umowy darowizny pomiędzy OT PORT Świnoujście S.A. a naszym szpitalem, której przedmiotem jest kwota 10 000 zł. Na efekty musimy poczekać do przyszłego tygodnia, od poniedziałku 20.08.2018 r. będziemy salę wyposażać w nowe meble i zabawki dla dzieci.

01 sie 2018
Aktualności
Agnieszka Natorska

BON SENIORA 65+

Wydzielony punkt obsługi - rejestracji uprawnionych do świadczeń w Szpitalu Miejskim w Świnoujściu przy ulicy Mieszka I 7 mieści się na parterze i pracuje w: poniedziałek, wtorek, czwartek, piątek w godz. 9.00-15.00, w środy w godz. 11.00-18.00. 

Strona internetowa Szpitala Miejskiego im. Jana Garduły w Świnoujściu wykorzystuje pliki cookie do obsługi strony oraz celów statystycznych. Korzystanie z witryny jest
jednoznaczne z zaakceptowaniem umieszczenia plików cookies w Pani(a) urządzeniu końcowym. W każdym momencie można zmienić te ustawienia.   Akceptuję