BIPBIP

24 lut 2019
Aktualności
Agnieszka Natorska

Akademia Młodego Medyka - odżywianie

Nasza załoga ponownie w roli wykładowców akademickich. W sobotę 23 lutego wykładaliśmy „Jak dobrze i zdrowo się odżywiać”. 
Fantastyczne kapelusze przedstawiające dobre i złe nawyki wykonała Krystyna Dolata, a stół pełen witamin przygotowywała sama prezes Dorota Konkolewska. Było pysznie, zdrowo i kolorowo!

23 lut 2019
Aktualności
Agnieszka Natorska

Światowy Dzień walki z Depresją

23 lutego obchodzimy Światowy Dzień walki z Depresją. Według danych World Health Organization (WHO) depresja zajmuje 4 miejsce na liście najpoważniejszych problemów zdrowotnych świata. Szacuje się, że do 2020 roku zajmie pierwszą pozycję. Niestety, aż 80% Polaków czuje niedosyt wiedzy o tej chorobie, jej objawach i leczeniu. Może to oznaczać, że wiele przypadków depresji jest pomijanych lub błędnie interpretowanych.

🔹Pomocy możecie Państwo szukać w Centrum Zdrowia Psychicznego. Wszystkie potrzebne informacje na stronie www naszego szpitala, w zakładce "Centrum Zdrowia Psychicznego"🔹

21 lut 2019
Aktualności
Agnieszka Natorska

Międzynarodowy Dzień Psychologa

21 lutego to Międzynarodowy Dzień Psychologa. Z okazji tego święta składamy najserdeczniejsze życzenia wszystkim specjalistom ale najszczególniej naszym psychologom z Centrum Zdrowia Psychicznego. Dziękujemy za Waszą codzienną, terapeutyczną pracę.

21 lut 2019
Aktualności
Agnieszka Natorska

Facebook: mamy już rok! :)

21 lutego 2018 roku, opublikowaliśmy pierwszego posta na szpitalnym Facebooku, rozpoczynając tym samym komunikację z Państwem. Jesteście z nami już rok! Dziękujemy za wszystkie opinie, za zgłaszane uwagi, za każdy uśmiech. Dziękujemy za to, że jest to (wciąż) miejsce kulturalne bo to prawdziwy fenomen w sieci. 

20 lut 2019
Aktualności
Agnieszka Natorska

Dojrzewanie - trudny czas dla młodzieży i rodziców

Dziś, 20 lutego br. Karolina Flacht oraz Bartosz Ślaski z Centrum Zdrowia Psychicznego reprezentowała nasz szpital na spotkaniu z rodzicami pn "Dojrzewanie - trudny czas dla młodzieży i rodziców" w Liceum Ogólnokształcącym z Oddziałami Integracyjnymi im. Mieszka I w Świnoujściu.

Spotkanie edukacyjno-informacyjne odbyło się w ramach programu promocji zdrowia i zapobiegania zaburzeniom psychicznym w Gminie Miasto Świnoujście.

Strona internetowa Szpitala Miejskiego im. Jana Garduły w Świnoujściu wykorzystuje pliki cookie do obsługi strony oraz celów statystycznych. Korzystanie z witryny jest
jednoznaczne z zaakceptowaniem umieszczenia plików cookies w Pani(a) urządzeniu końcowym. W każdym momencie można zmienić te ustawienia.   Akceptuję