BIPBIP

28 maj 2018
Aktualności
Agnieszka Natorska

27 maja Dniem Diagnosty Laboratoryjnego

Dzień Diagnosty Laboratoryjnego został ustanowionym w 2011 roku przez Krajową Izbę Diagnostów Laboratoryjnych.

27 maja 1961 roku Heinrich J. Matthaei i Marshall Warren Nirenberg odkryli tajemnicę kodu genetycznego, a tym samym tajemnicę życia na ziemi. Odkryciem tym otwarto drogę do kolejnych dokonań genetycznych i biotechnologicznych.

28 maj 2018
Aktualności
Agnieszka Natorska

Bank Mleka Kobiecego

W czwartek 24 maja 2018 r. na zaproszenie Pomorskiego Uniwersytetu Medycznego w Szczecinie i Samodzielnego Publicznego Szpitala Klinicznego nr 2 PUM w Szczecinie, Prezes Zarządu Dorota Konkolewska, miała przyjemność uczestniczyć w otwarciu pierwszego w zachodniej części naszego kraju, Banku Mleka Kobiecego.

27 maj 2018
Aktualności
Agnieszka Natorska

Zagraliśmy dla Michała

Mecz charytatywny pięknie przegraliśmy. Księża wygrali z Lekarzami 5:2. Jednak wszyscy wygraliśmy dużo więcej: była dobra zabawa, bardzo dużo śmiechu i wielka szczodrość. Przez kilka godzin festynu, uzbieraliśmy 29779,46 zł i 61 euro. Brawo Wyspiarze!

23 maj 2018
Aktualności
Agnieszka Natorska

Gramy dla Michała

W sobotę, 26 maja 2018 roku zapraszamy na Stadion Miejski przy ul. Matejki 22. Całe Świnoujście gra dla Michała! Prosimy zaglądać na nasz profil na facebooku - tam wszystkie bieżące informacje na temat akcji.

17 maj 2018
Aktualności
Agnieszka Natorska

Wyróżnienie dla Szpitala Miejskiego w Świnoujściu

Szpital Miejski im. Jana Garduły w Świnoujściu sp. o.o. otrzymał wyróżnienie za realizację projektu pt.: „Staś Wyspiarski na dzień bardzo dobry” zgłoszonego do II edycji Ogólnopolskiego Konkursu na Zakład Opieki Zdrowotnej Uśmiechniętego Pacjenta 2017.

Strona internetowa Szpitala Miejskiego im. Jana Garduły w Świnoujściu wykorzystuje pliki cookie do obsługi strony oraz celów statystycznych. Korzystanie z witryny jest
jednoznaczne z zaakceptowaniem umieszczenia plików cookies w Pani(a) urządzeniu końcowym. W każdym momencie można zmienić te ustawienia.   Akceptuję