BIPBIP

06 mar 2019
Aktualności
Agnieszka Natorska

Cytologia bez rejestracji na Dzień Kobiet

Szpital Miejski im. Jana Garduły w Świnoujściu sp. z o.o. w ramach organizowanej akcji „Dzień Kobiet z cytologią” informuje, iż w dniu 08.03.2019r. w godzinach od 8.30 do 10.30 w Poradni Ginekologiczno-Położniczej (II piętro w budynku przy Mieszka I 7) kobiety w wieku 25-59 lat będą mogły wykonać badanie cytologiczne bez rejestracji. 

Serdecznie zapraszamy.

04 mar 2019
Aktualności
Agnieszka Natorska

Bon Seniora - okulista Józef Kiełbasa

Szpital Miejski im. Jana Garduły w Świnoujściu sp. z o.o. informuje, iż w ramach BONU SENIORA od 22.03.2019 r. można korzystać z usług medycznych w zakresie okulistyki w Gabinecie Okulistycznym lekarza specjalisty Józefa Kiełbasy w Świnoujściu przy ulicy Sikorskiego 2.

Rejestracja pacjentów do lekarza okulisty w Szpitalu Miejskim  w Świnoujściu – okienko BON SENIORA.

26 lut 2019
Aktualności
Agnieszka Natorska

Rejestracja Centralna (chwilowo) przeniesiona

Od 26.02.2019 r. Rejestracja Centralna zostaje przeniesiona do pomieszczenia przy Izbie Przyjęć. Pomieszczenie znajduje się również na parterze i można dostać się do niego wejściem od Jana z Kolna oraz wejściem od Mieszka I.
W dotychczasowym pomieszczeniu przeprowadzimy remont. 

25 lut 2019
Aktualności
Agnieszka Natorska

Badania profilaktyczne Zgromadzenia Sióstr Maryi Niepokalanej

Na zaproszenie sióstr zakonnych ze Zgromadzenia Sióstr Maryi Niepokalanej gościliśmy w ich domu przy ulicy Chopina. Siostry ugościły nas domowym ciastem i pyszną kawą. Zwiedziłyśmy piękny dom, który siostry same utrzymują. Wynajmują pięknie wysprzątane, ładnie wyposażone pokoje a środki przeznaczają na remonty w domu. W miłej i serdecznej atmosferze upłynął nam ten czas. Zadbałyśmy o profilaktykę zdrowotną naszych gospodyń robiąc podstawowe badania.

Strona internetowa Szpitala Miejskiego im. Jana Garduły w Świnoujściu wykorzystuje pliki cookie do obsługi strony oraz celów statystycznych. Korzystanie z witryny jest
jednoznaczne z zaakceptowaniem umieszczenia plików cookies w Pani(a) urządzeniu końcowym. W każdym momencie można zmienić te ustawienia.   Akceptuję