BIPBIP

05 lip 2018
Aktualności
Agnieszka Natorska

Magazyn Wyspy - wywiad z Jolą Ławińską

Kilka tygodni temu nasz szpital odwiedził redaktor naczelny Magazynu Wyspy, Michał Taciak. Razem z Agnieszką Natorską przepytał Jolę Ławińską na okoliczność pracy na Oddziale Ginekologiczno-Położniczym. Wywiad ukazał się w rubryce: Zawód - Położna (str. 58).

Zachęcamy do przeczytania całego materiału. Piękną fotorelację zrobiła fotografka Karolina Gajcy. W tej chwili dostępna jest tylko wersja papierowa magazynu. Gdy opublikowana zostanie wersja elektroniczna - podamy do niej linka.

05 lip 2018
Aktualności
Agnieszka Natorska

Recepcja Centralna - praca!

Zapraszamy chętne osoby do pracy w Recepcji Centralnej naszego szpitala. Wszelkich informacji o warunkach pracy udzieli Kierownik Działu Sprzedaży i Rozliczeń Justyna Kmita, pod nr tel. 91 32 67 304.

02 lip 2018
Aktualności
Agnieszka Natorska

Sala zabaw Oddziału Pediatrycznego

10 maja br. informowaliśmy Państwa o podpisaniu umowy darowizny pomiędzy OT PORT ŚWINOUJŚCIE S.A a Szpitalem Miejskim im. Jana Garduły w Świnoujściu sp. z o.o., której przedmiotem jest kwota 10.000 zł z przeznaczeniem na remont i doposażenie świetlicy dla dzieci na Oddziale Pediatrycznym. Uspokajamy, że realizujemy kolejne etapy projektu. Więcej szczegółów będziemy zamieszczać na naszym fanpagu. Zachęcamy do jego śledzenia.

Strona internetowa Szpitala Miejskiego im. Jana Garduły w Świnoujściu wykorzystuje pliki cookie do obsługi strony oraz celów statystycznych. Korzystanie z witryny jest
jednoznaczne z zaakceptowaniem umieszczenia plików cookies w Pani(a) urządzeniu końcowym. W każdym momencie można zmienić te ustawienia.   Akceptuję