BIPBIP

05 cze 2018
Aktualności
Agnieszka Natorska

Szczepienia HPV - spotkania informacyjne już od jutra

Spotkania informacyjno-edukacyjne poprowadzi lekarz, specjalista ginekolog-położnik lek. med. Renata Waszczuk.

Terminy spotkań:

  • 06.06.2018 r. o godz. 16:00 w Miejskim Domu Kultury Warszów przy ul. Sosnowej 18, 72-602 Świnoujście,
  • 07.06.2018 r. o godz. 16:00 w Sali Kameralnej Miejskiego Domu Kultury przy ul. Wojska Polskiego 1/1, 72-600 Świnoujście.
04 cze 2018
Aktualności
Agnieszka Natorska

Festyn dla Kamili

Kamila to bardzo młoda dziewczyna. Po chirurgicznej operacji nastąpiły komplikacje. Kamila jest sparaliżowana. Walczy o zdrowie dla siebie, swojej rodziny ale przede wszystkim dla trzyletniej córeczki. Chcąc pomóc jej w tej walce, 03.06.2018 roku, przy Muszli Koncertowej, na świnoujskiej promenadzie zbieraliśmy do puszek na rehabilitację Kamili.

01 cze 2018
Aktualności
Agnieszka Natorska

Dzień Dziecka

Wszystkim dzieciom świata, a szczególnie tym urodzonym i leczonym w naszym szpitalu życzymy zdrowia, radości i nieustannego szczęścia! Wszystkiego najlepszego dzieciaki!

30 maj 2018
Aktualności
Agnieszka Natorska

Szczepienia HPV - informacje już w szkołach

W menu głównym strony, umieściliśmy nową zakładkę Szczepienia HPV - to tam będziemy zamieszczać informacje na temat samego wirusa ale także najważniejsze informacje dotyczące „Programu profilaktyki zakażeń wirusem brodawczaka ludzkiego w Gminie Miasto Świnoujście”. Informacja dotycząca zaszczepienia mieszkanek Świnoujścia z rocznika 2006, zameldowanych na terenie miasta Świnoujście, została w dniach 29-30.05.2018 r. skierowana do świnoujskich szkół.

29 maj 2018
Aktualności
Agnieszka Natorska

Szczepienia HPV - program profilaktyczny

Szpital Miejski im. Jana Garduły w Świnoujściu sp. z o.o. realizuje „Program profilaktyki zakażeń wirusem brodawczaka ludzkiego w Gminie Miasto Świnoujście”, przeciw wirusowi HPV, który odpowiedzialny jest za powstawanie raka szyjki macicy.

 

Strona internetowa Szpitala Miejskiego im. Jana Garduły w Świnoujściu wykorzystuje pliki cookie do obsługi strony oraz celów statystycznych. Korzystanie z witryny jest
jednoznaczne z zaakceptowaniem umieszczenia plików cookies w Pani(a) urządzeniu końcowym. W każdym momencie można zmienić te ustawienia.   Akceptuję