05 lip 2018

Magazyn Wyspy - wywiad z Jolą Ławińską

Kilka tygodni temu nasz szpital odwiedził redaktor naczelny Magazynu Wyspy, Michał Taciak. Razem z Agnieszką Natorską przepytał Jolę Ławińską na okoliczność pracy na Oddziale Ginekologiczno-Położniczym. Wywiad ukazał się w rubryce: Zawód - Położna (str. 58).

Zachęcamy do przeczytania całego materiału. Piękną fotorelację zrobiła fotografka Karolina Gajcy. W tej chwili dostępna jest tylko wersja papierowa magazynu. Gdy opublikowana zostanie wersja elektroniczna - podamy do niej linka.

05 lip 2018

Recepcja Centralna - praca!

Zapraszamy chętne osoby do pracy w Recepcji Centralnej naszego szpitala. Wszelkich informacji o warunkach pracy udzieli Kierownik Działu Sprzedaży i Rozliczeń Justyna Kmita, pod nr tel. 91 32 67 304.

02 lip 2018

Sala zabaw Oddziału Pediatrycznego

10 maja br. informowaliśmy Państwa o podpisaniu umowy darowizny pomiędzy OT PORT ŚWINOUJŚCIE S.A a Szpitalem Miejskim im. Jana Garduły w Świnoujściu sp. z o.o., której przedmiotem jest kwota 10.000 zł z przeznaczeniem na remont i doposażenie świetlicy dla dzieci na Oddziale Pediatrycznym. Uspokajamy, że realizujemy kolejne etapy projektu. Więcej szczegółów będziemy zamieszczać na naszym fanpagu. Zachęcamy do jego śledzenia.