BIPBIP

26 lis 2018
Aktualności
Agnieszka Natorska

Poświęcenie kaplicy szpitalnej

W dniu 26.11.2018 r., w samo południe, arcybiskup metropolita szczecińsko-kamieński Andrzej Dzięga w obecności pacjentów i załogi Szpitala Miejskiego w Świnoujściu oraz Prezydenta Miasta i Dziekana ks. kan. Piotra Superlaka dokonał poświęcenia kaplicy szpitalnej. Odwiedził chorych pacjentów i udzielił im błogosławieństwa.
Relacja zdjęciowa, jak zawsze, na naszym profilu w serwisie Facebook

23 lis 2018
Aktualności
Agnieszka Natorska

Dni Honorowego Krwiodawstwa PCK

22-26 listopada obchodzone są Dni Honorowego Krwiodawstwa PCK
Początki honorowego Krwiodawstwa sięgają 1958 roku. To wtedy Polski Czerwony Krzyż (PCK) podjął pierwsze działania na rzecz propagowania tej wspaniałej idei. W tych dniach kierujemy do Was serdeczne życzenia i podziękowania za wkład jaki wnosicie swoją postawą w szerzenie honorowego krwiodawstwa. Wasza bezinteresowna pomoc drugiemu człowiekowi jest nieoceniona.

20 lis 2018
Aktualności
Agnieszka Natorska

Poza budynkiem szpitala

Poza stałą, codzienną działalnością, pracownicy szpitala wspomagają różne (także społeczne) inicjatywy.

W ostatnią sobotę, 17.11.2018 r. odbyły się pierwsze zajęcia w ramach Akademii Młodego Medyka. Młodzi słuchacze z bardzo dużym zaangażowaniem uczestniczyli w zajęciach teoretycznych i praktycznych. Grupę młodych medyków ujarzmiła nasza Barbara Adamkiewicz.
Foto-relacja na stronie uczelni: https://www.zpsb.pl/…/akademia-mlodego-medyka-pierwsze-wyk…/

Dzień później, w niedzielę, 18.11.2018 r. nasz namiot powędrował na Warszów, gdzie uczestniczyliśmy w lokalnej imprezie „Bohaterowie Codzienności na 100-lecie odzyskania niepodległości”, oferując bezpłatne badania.

19 lis 2018
Aktualności
Agnieszka Natorska

Bon Seniora. Zabiegi już od jutra

Szpital Miejski im. Jana Garduły w Świnoujściu sp. z o. o. informuje, iż od 20 listopada 2018 r. w Hotelu Interferie Medical SPA przy ulicy Uzdrowiskowej 15, będzie można korzystać z bazy zabiegowej w ramach realizacji BONU SENIORA.
Usługi medyczne związane z rehabilitacją wymagają skierowania od lekarza specjalisty lub podstawowej opieki zdrowotnej. Zakres rodzaju zabiegów i cennik na stronie BON SENIORA 65+.

11 lis 2018
Aktualności
Agnieszka Natorska

100 lat Polsko! 

Delegacja Szpitala Miejskiego im. Jana Garduły w Świnoujściu sp. z o. o. złożyła dziś kwiaty pod pomnikiem Bohaterów Walk o Niepodległość z okazji obchodów 100. Rocznicy Odzyskania Niepodległości. Relacja zdjęciowa, jak zawsze, na naszym profilu w serwisie Facebook
100 lat Polsko! 

Strona internetowa Szpitala Miejskiego im. Jana Garduły w Świnoujściu wykorzystuje pliki cookie do obsługi strony oraz celów statystycznych. Korzystanie z witryny jest
jednoznaczne z zaakceptowaniem umieszczenia plików cookies w Pani(a) urządzeniu końcowym. W każdym momencie można zmienić te ustawienia.   Akceptuję