25 kwi 2019

Uczymy udzielania pierwszej pomocy

Dziś odwiedziliśmy przedszkolaki z grupy „Żabki”, z przedszkola nr 10 w Świnoujściu.
Choć dzieciaczki malutkie (3-4 lata) to wiedzą już pod jaki numer telefonu należy zadzwonić wzywając pomocy, wiedzą też, że ratowanie życia jest bardzo męczące fizycznie (bardzo się napracowały uciskając klatkę piersiową naszych fantomów).

Za pokazanie fragmentu szpitalnego świata, prezes Dorota Konkolewska dziękuje swojej niezawodnej załodze: ratowniczce medycznej Barbarze Adamkiewicz, szefowej Izby Przyjęć Róży Borkowicz oraz naszej wspaniałej ekipie transportowej: kierowcy karetki Krzysztofowi Suś oraz Aleksandrowi Grunwald.

17 kwi 2019

Diatermia - nowy sprzęt do poradni

Zakupiliśmy nowy sprzęt - diatermię, który będzie służył poradniom specjalistycznym: ortopedycznej i skórno-wenerologicznej.
Na temat poszczególnych poradni przeczytacie Państwo w zakładce "Poradnie specjalistyczne" - w rozwijalnym menu "Oferty szpitala".

16 kwi 2019

Badania densytometryczne

W czwartek, 23.05.2019 r. w godz. 9.00-18.00 na terenie szpitala odbędą się odpłatne badania densytometryczne organizowane przez firmę OsteoDENS Grzegorza Pozorskiego.

Koszt badania dla pacjenta wynosi:

• szyjka kości udowej 39 zł
  • kręgosłup odcinek L1-L4 39 zł
  • komplet obu badań 59 zł

Osoby chętne proszone są o wcześniejszą rejestrację osobiście w Rejestracji Centralnej lub pod nr telefonów 91 32 67 424 lub 91 32 67 322.

Grafika: OsteoDENS