12 maj 2018

Międzynarodowy Dzień Pielęgniarki i Położnej

Z okazji Międzynarodowego Dnia Pielęgniarki i Położnej składam najlepsze życzenia a także podziękowania za pomoc, którą każdego dnia niesiecie ludziom jej potrzebującym. Doceniamy Wasz trud, oddanie i cierpliwość w codziennej pracy.

09 maj 2018

Wkrótce poradnia endokrynologiczna

Szpital Miejski im. Jana Garduły w Świnoujściu sp. z o.o. odpowiadając na potrzeby zdrowotne mieszkańców informuje, iż z dniem 02.06.2018 r. udostępnił na terenie zakładu leczniczego w ramach umowy dzierżawy gabinet na poradnię endokrynologiczną, w którym przyjmować będzie lekarz specjalista endokrynolog Pani Izabela Bałszan-Kowalska.

07 maj 2018

Szpital w mediach społecznościowych

Bieżące informacje, sukcesy i problemy, planowane działania, trochę historii szpitala w naszym mieście - to wszystko znajdziecie Państwo na oficjalnym fanpage szpitala na portalu społecznościowym facebook