30 sie 2018

Dzień otwarty już 12 września 2018 roku

W środę 12 września 2018 roku, w godz. 15.00-17.00 zapraszamy na dzień otwarty oddziałów:

• ginekologiczno-położniczego,
  • neonatologicznego.

Szczegółowy program podamy wkrótce. W tym dniu zajęcia szkoły rodzenia są odwołane.

28 sie 2018

Pediatria ma nową salę zabaw

W dniu 27 sierpnia 2018r. o godz. 11.00 nastąpiło uroczyste otwarcie sali zabaw na Oddziale Pediatrycznym Szpitala Miejskiego. Ostatni remont tych pomieszczeń był wykonany 10 lat temu. Dzięki przekazanym środkom finansowym przez OT PORT ŚWINOUJŚCIE S.A. można było nadać temu miejscu nowy charakter.

21 sie 2018

Nowy sprzęt od WOŚP

Na Oddziale Neonatologicznym pojawił się nowy sprzęt - to zestaw do resuscytacji i obserwacji noworodka. Sprzęt otrzymaliśmy dzięki wsparciu Fundacji Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy.

17 sie 2018

Poradnia alergologii dziecięcej

Szpital Miejski im. Jana Garduły w Świnoujściu sp. z o.o. informuje, że z początkiem września 2018 r. otwiera w ramach finansowania NFZ poradnię alergologii dziecięcej.