BIPBIP

11 lis 2017
Aktualności
Tomasz Kotwicki

Udział Szpitala w obchodach Święta Niepodległości

W dniu 11 Listopada 2017r. w uroczystych obchodach 99 rocznicy odzyskania przez Polskę Niepodległości wzięła udział delegacja Szpitala Miejskiego im. Jana Garduły w Świnoujściu sp. z o.o., która złożyła wiązankę kwiatów pod Pomnikiem Bohaterów Walk o Niepodległość Rzeczpospolitej.

08 lis 2017
Aktualności
Tomasz Kotwicki

Miś Staś Wyspiarski dotarł do Szpitala

Hotel „Trzy Wyspy” jest kolejnym i największym fundatorem przytulanek dla dzieci przebywających w Szpitalu Miejskim im. Jana Garduły w Świnoujściu sp. z o.o. W dniu 7.11.2017 r. dostarczono na rzecz Oddziału Pediatrycznego 500 sztuk tych uroczych misiów. Z przekazanej informacji wynika, iż miś ma swoją tożsamość i nazywa się Staś Wyspiarski.

Misie Stasie trafią do rąk małych pacjentów.

Serdecznie dziękujemy fundatorom.

04 lis 2017
Aktualności
Tomasz Kotwicki

Bezpłatne szczepienia przeciwko grypie dla Seniorów

Szpital Miejski im. Jana Garduły w Świnoujściu informuje, że pozostało już niewiele ponad 200 bezpłatnych szczepionek przeciwko grypie. Mieszkańców w wieku 60+ , którzy jeszcze nie skorzystali ze szczepienia informujemy, iż będą mogli to uczynić jeszcze w miesiącu listopadzie 2017 r. zgłaszając się z dowodem osobistym do Szpitala (Izba Przyjęć) w każdy wtorek od 11.00 do 14.00.

Obrazek szczepienia przeciw grypie

Grafika: KobietaPisze.pl

31 paź 2017
Aktualności
Tomasz Kotwicki

Budżet Obywatelski na 2018 r. i dwa zwycięskie projekty Szpitala

W dniu 30.10.2017 r. o godz. 12.00 Prezydent Miasta Świnoujście wręczył autorom zwycięskich projektów Budżetu Obywatelskiego dyplomy ze wskazaniem kwoty przeznaczonej na realizację zadania i zajętego miejsca uzależnionego od ilości oddanych, ważnych głosów przez mieszkańców.

09 paź 2017
Aktualności
Tomasz Kotwicki

Informacja o likwidacji indywidualnej dokumentacji medycznej z lat: 1995 i 1996

Szpital Miejski im. Jana Garduły w Świnoujściu sp. z o.o. informuje, że z dniem 02 stycznia 2018r. rozpocznie likwidację indywidualnej dokumentacji medycznej z roku 1995 wytworzonej przez Oddział Położniczy i Noworodkowy tutejszego szpitala oraz z roku 1996 wytworzonej przez Oddziały: Chorób Wewnętrznych, Chirurgii Ogólnej, Pediatrii i Ginekologii.

Strona internetowa Szpitala Miejskiego im. Jana Garduły w Świnoujściu wykorzystuje pliki cookie do obsługi strony oraz celów statystycznych. Korzystanie z witryny jest
jednoznaczne z zaakceptowaniem umieszczenia plików cookies w Pani(a) urządzeniu końcowym. W każdym momencie można zmienić te ustawienia.   Akceptuję