• Gabinet lekarzy - tel. 91 32 67 420
  • Dyżurka pielęgniarek - tel. 91 32 67 455

Ordynator Oddziału – lek. med. Przemysław Kaczmarczyk, tel. 91 32 67 433

p.o. Pielęgniarka Oddziałowa – Marzena Jastrzębska, tel. 91 32 67 458

Lekarze pracujący w Oddziale:

dr n. med. Piotr Kowalczyk - specjalista anestezjologii i intensywnej terapii

lek. med. Danuta Żymła - lekarz anestezjolog

lek. med. Robert Tarnowski -  lekarz anestezjolog

dr n. med. Janusz Syfert - specjalista anestezjologii i reanimacji

lek. med. Tomasz Raszyński - specjalista anestezjologii i intensywnej terapii

lek. med. Stanisław Wąsala - specjalista anestezjologii i intensywnej terapii

dr n. med. Radosław Ratajski -specjalista anestezjologii i intensywnej terapii

lek. med. Jan Pietuch -specjalista anestezjologii i intensywnej terapii

lek. med. Wojciech Landowski - specjalista anestezjologii i intensywnej terapii

lek. med. Agnieszka Wyrwas - specjalista anestezjologii i intensywnej terapii

lek. med. Mateusz Muszczyński - specjalista anestezjologii i intensywnej terapii

lek. med. Janusz Teodorczyk - specjalista w zakresie anestezjologii i reanimacji

lek. med. Marek Chodoń - lekarz anestezjolog

Do zadań oddziału należy prowadzenie czynności reanimacyjnych w oddziałach szpitalnych, wykonywanie znieczuleń do procedur diagnostycznych i leczniczych przeprowadzanych w Szpitalu oraz leczenie chorych wymagających pobytu w Oddziale Intensywnej Terapii.

Ostatnie z wymienionych zadań jest realizowane poprzez posiadanie 4 – łóżkowego oddziału, który dzięki swemu wyposażeniu umożliwia leczenie chorych dorosłych w stanie bezpośredniego zagrożenia życia.

Posiadana aparatura umożliwia monitorowanie i wspomaganie czynności wszystkich układów bezpośrednio odpowiedzialnych za życie, a więc układu oddechowego, układu krążenia, jak również prowadzenia ciągłej terapii nerkozastępczej.