W dniu 11 listopada 2016 r. w Święto Niepodległości na Placu Wolności w Świnoujściu odbyła się akcja charytatywna na rzecz mieszkańca naszego miasta - Krzysztofa Kastrau.

Zebrane środki finansowe przekazane zostały na rachunek fundacji, z którego będą pokrywane koszty leczenia. W tym dniu nie mogło zabraknąć pracowników Szpitala. Ilość ciast i zaangażowanie osobiste w akcje było bardzo duże. Cieszymy się, że w taki sposób mogliśmy pomóc Panu Krzysztofowi w walce z chorobą. Dziękujemy wszystkim mieszkańcom, którzy tak tłumnie przybyli i wspierali zbiórkę swoimi datkami.