W dniu 13.10.2016 r. w Urzędzie Miasta w Świnoujściu ogłoszono wyniki głosowania na projekty zgłoszone w Budżecie Obywatelskim na rok 2017. Miło nam poinformować , że projekt Szpitala pn.: „Program zabezpieczenia transportu medycznego pacjentów szpitala oraz doposażenia oddziałów szpitalnych w sprzęt medyczny dla poprawy komfortu przeprowadzania zabiegów operacyjnych, monitorowania akcji porodowych oraz diagnozowania chorób układu krążenia” zdobył I miejsce uzyskując prawie 2000 głosów.

Serdecznie dziękujemy Mieszkańcom Świnoujścia za oddane głosy i informujemy, iż w ramach tego projektu w 2017 roku zakupimy:

• karetkę dla potrzeb szpitalnego transportu medycznego,
  • KTG z funkcją telemetrii,
  • stół operacyjny,
  • sondę przezprzełykową do badań echokardiograficznych.