Szpital Miejski im. Jana Garduły w Świnoujściu sp. z o.o. wychodząc naprzeciw oczekiwaniom pacjentów w zakresie poprawy działania placówki, zwiększenia funkcjonalności i dostępności do usług informuje, iż  na stronie internetowej jednostki pod adresem http://szpital.swinoujscie.pl można przesłać wniosek inicjujący polepszenie funkcjonowania zakładu, skargę na działanie personelu lub podziękowanie w przypadku chęci podzielenia się zadowoleniem z obsługi przez pracowników.

Sygnały zgłaszane przez naszych mieszkańców i gości trafią bezpośrednio do dyrekcji zakładu i pozwolą na podjęcie działań poprawiających jakość świadczonych usług. Telefon zgłaszającego lub adres email pozwoli przekazać informację zwrotną o podjętych czynnościach. Szybkość odpowiedzi jest uzależniona od złożoności problemu i ilości zgłaszanych wniosków. Nadawców będziemy informować o terminie otrzymania odpowiedzi. Zachęcamy do korzystania z tej formy komunikacji.

Zarząd Szpitala wraz z pracownikami