II miejsce wśród propozycji do projektu obywatelskiego

21 października 2015r. ogłoszono wyniki II edycji  budżetu obywatelskiego.

Szpital Miejski im. Jana Garduły w Świnoujściu  sp. z o.o. znalazł się na II pozycji  wśród liderów z 1340 głosami. Z rąk Prezydenta Janusza Żmurkiewicza  liderzy projektu pani Urszula Kaleta  i Dorota Strzelec  otrzymały symboliczny czek  na kwotę 500 000 zł. z przeznaczeniem na zakup aparatury do monitorowania i podtrzymywania  czynności życiowych dla Szpitala.

Dzięki ogromnemu zaangażowaniu mieszkańców miasta oraz pracowników Szpitala , którzy przeprowadzili  kampanię wśród mieszkańców promując i zachęcając do poparcia projektu Szpital wzbogaci się o nowoczesny sprzęt.

Zarząd Szpitala wraz z pracownikami serdecznie dziękuje wszystkim mieszkańcom za poparcie projektu.