Czasami na piśmie, a czasami w formie elektronicznej pacjenci naszego szpitala przesyłają podziękowania dla medyków. Pani Karolina, szczęśliwa mama Michaliny, opisała swój pobyt w naszej placówce, a konkretnie na Oddziale Położniczo-Ginekologicznym. Pani Karolino - dziękujemy za to, że doceniła Pani naszą pracę. Poniżej publikujemy treść podziękowań.

Podziękowania dla personelu Oddziału Położniczo-Ginekologicznego Szpitala Miejskiego w Świnoujściu.

W dniach 22-26 lutego 2021 roku byłam pacjentką szpitala na Oddziale Położniczo-Ginekologicznym. Mój pobyt obejmował opiekę przedporodową, zaplanowany poród przez cesarskie cięcie oraz opiekę poporodową. Chciałabym złożyć Pani Prezes Zarządu oraz całemu personelowi Oddziału Położniczo-Ginekologicznego serdeczne podziękowania za profesjonalną opiekę i życzliwe podejście do człowieka, jakich doświadczyłam w Waszym szpitalu. Wyrazy uznania składam Pani Ordynator Oddziału - lek. med. Renacie Waszczuk za zbudowanie fachowego zespołu zaangażowanych współpracowników, efektywnie działających ze sobą w trosce o dobro pacjentek. Szczególnie wdzięczna jestem Pani Eli Biegun, położnej, która przygotowywała mnie oraz zajmowała się mną cały czas w dniu mojego porodu. Wszystkie panie położne były dla mnie dużym wsparciem. Panie położne nie pozwoliły mi ani przez chwilę poczuć bólu. Do dzisiejszego dnia nie wiem, co to znaczy ból po cięciu cesarskim. Wybierając szpital w czasie pandemii, kierowałam się możliwością skorzystania z porodu rodzinnego, czego nie mógł zapewnić mi żaden szpital w naszym województwie. U Was wszystko było tak, jak sobie zaplanowaliśmy. Jechałam do Was z daleka. Uważam, że dokonałam najlepszego wyboru i nie zawaham się powrócić do Świnoujścia, by urodzić kolejne dziecko, gdyż świnoujski Oddział Położniczy funkcjonuje na europejskim poziomie. Proszę o opublikowanie moich podziękowań na stronie internetowej Waszego szpitala. Być może staną się one zachętą dla wątpiących, czy warto rodzić w Świnoujściu.

Z serdecznymi pozdrowieniami, Karolina Śpiewak z córeczką Michaliną