BIPBIP

Dzisiaj (7 kwietnia) obchodzimy Dzień Pracownika Służby Zdrowia. To rocznica powstania Światowej Organizacji Zdrowia (WHO). Tego dnia święto obchodzą wszystkie osoby pracujące w instytucjach zajmujących się ochroną zdrowia.

Z okazji światowego Dnia Pracownika Służby Zdrowia pragnę złożyć wyrazy uznania i wdzięczności za pełną poświęceń służbę na rzecz drugiego człowieka wszystkim pracownikom Szpitala Miejskiego w Świnoujściu.

Dziękuję za ogromny trud i wielkie serca, jakie wkładacie w niesienie pomocy potrzebującym, a także za ogromne pokłady cierpliwości, wyrozumiałości i siły.

Życzę nadziei, która motywuje do dalszej walki, wytrwałości, która przyniesie powrót do codzienności, a także dumy i satysfakcji z wykonywanej pracy.

Dziękuję, że przywracacie nam wiarę na lepsze jutro.

Niech na co dzień otacza Was wyłącznie serdeczność i życzliwość tych, których spotykacie na swoich życiowych drogach.

Dorota Konkolewska, prezes zarządu

Strona internetowa Szpitala Miejskiego im. Jana Garduły w Świnoujściu wykorzystuje pliki cookie do obsługi strony oraz celów statystycznych. Korzystanie z witryny jest
jednoznaczne z zaakceptowaniem umieszczenia plików cookies w Pani(a) urządzeniu końcowym. W każdym momencie można zmienić te ustawienia.   Akceptuję