BIPBIP

Wyniki badań przeprowadzonych przez laboratorium przy Szpitalu Miejskim im. Jana Garduły w Świnoujściu  możemy pobrać już on-line. Wystarczy, że podczas rejestracji podamy swój numer telefonu. Otrzymamy później wiadomość z informacją o tym, że nasz wynik jest już dostępny na stronie internetowej szpitala wraz z kodem dostępu.

Wyniki badań laboratoryjnych będą dostępne pod adresem wyniki.szpital-swinoujscie.pl. Wystarczy, że wpiszemy tutaj swój numer PESEL i kod przesłany SMS-em. Obcokrajowcy nie posiadający numeru PESEL w Polsce wpisywać będą datę urodzenia.

- Pacjenci będą mogli sprawdzić i pobrać elektroniczny wynik swoich badań laboratoryjnych na telefonie, tablecie, laptopie, czy komputerze. Wynik będzie potwierdzony podpisem kwalifikowanym przez diagnostę laboratoryjnego - mówi Tomasz Kotwicki ze Szpitala Miejskiego im. Jana Garduły.

Dorota Konkolewska, prezes Szpitala Miejskiego im. Jana Garduły w Świnoujściu tłumaczy, że chodzi o wygodę pacjentów, ale i kwestię bezpieczeństwa w czasie epidemii. - Pacjent nie musi wracać po wynik i drugi raz spotykać się z innymi ludźmi. Poza tym jest to po prostu rozwiązanie szybsze i praktyczniejsze - mówi D. Konkolewska - Wyniki są autoryzowane. Pacjent tworzy bazę swoich wyników w systemie bez konieczności gromadzenia ich w formie papierowej. Jest to więc ekologiczne rozwiązanie - dodaje.

Jeżeli pacjent wyrazi chęć, to wyniki będzie mógł otrzymać również na e-mail. Nowe rozwiązanie funkcjonuje od 1 kwietnia.

Na zdjęciu: Wyniki badań laboratoryjnych możemy już poznać on-line. Otrzymamy SMS z informacją, że wyniki są już gotowe i numerem zlecenia.

Strona internetowa Szpitala Miejskiego im. Jana Garduły w Świnoujściu wykorzystuje pliki cookie do obsługi strony oraz celów statystycznych. Korzystanie z witryny jest
jednoznaczne z zaakceptowaniem umieszczenia plików cookies w Pani(a) urządzeniu końcowym. W każdym momencie można zmienić te ustawienia.   Akceptuję