BIPBIP

Do 22 lutego 2021 roku Szpital Miejski im. Jana Garduły podał 2776 dawek szczepionek przeciw COVID-19. W zeszłym tygodniu nasi medycy podali 272 dawek szczepionki Pfizer oraz 300 dawek szczepionki Astra Zeneca.

Preparat Pfizer podawaliśmy w zeszłym tygodniu seniorom oraz osobom z „grupy zero”, a szczepionki Astra Zeneca nauczycielom. W tym tygodniu dostawa szczepionek jest opóźniona i kolejne dawki preparatu firmy Pfizer do naszego szpitala mają zostać dostarczone w środę (24 lutego).

Dodajmy, że jeżeli chodzi o pracowników szkół, to podaliśmy pierwszą dawkę Astra Zeneca zgłoszonej do nas grupie 300 osób. Druga dawka tego preparatu, inaczej niż w przypadku preparatu Pfizera, jest podawana po 10-12 tygodniach.

Strona internetowa Szpitala Miejskiego im. Jana Garduły w Świnoujściu wykorzystuje pliki cookie do obsługi strony oraz celów statystycznych. Korzystanie z witryny jest
jednoznaczne z zaakceptowaniem umieszczenia plików cookies w Pani(a) urządzeniu końcowym. W każdym momencie można zmienić te ustawienia.   Akceptuję