Do 7 października potrwa głosowanie w ramach Budżetu Obywatelskiego na 2021 rok. Autorzy wniosków związanych z naszą szpitalem zachęcają do głosowania. - Cieszymy się, że tak dużo osób chce wspierać naszą placówkę. Dziękujemy za każdy głos - mówi Dorota Konkolewska, prezes zarządu Szpitala Miejskiego im. Jana Garduły.

Przypomnijmy, że w tym roku z naszych szpitalem związane są następujące projekty: „Ambulatoryjna diagnostyka obrazowa” (nr 5 na liście projektów inwestycyjnych, tzw. twardych), „Zdrowy senior”  (projekt nr 11) oraz „Bliżej natury - więcej radości”  (nr 1 wśród projektów nieinwestycyjnych, tzw. miękkich). Autorzy projektów próbowali zachęcić do głosowania podczas spotkania w magistracie (na zdjęciu) oraz w rozmowach z mediami.

Jeżeli ktoś z Państwa jeszcze nie głosował, to zachęcamy do oddania głosu. Warto pamiętać, że możemy zagłosować na jedną propozycję wśród projektów twardych i na jedną wśród projektów miękkich.

Głos możemy oddać:

1)  na Stanowisku Obsługi Interesantów Urzędu Miasta Świnoujście, ul. Wojska Polskiego 1/5;

2)  w Informacji Turystycznej, Plac Słowiański 6/1;

3)  w Miejskiej Bibliotece Publicznej, ul. Piłsudskiego 15;

4)  w Miejskim Domu Kultury, Filia nr 1 – Osiedle Przytór-Łunowo, ul. Zalewowa 40;

5)  w Miejskim Domu Kultury, Filia nr 2 – Osiedle Warszów, ul. Sosnowa 18;

6)  w Miejskim Domu Kultury, Filia nr 3 – Osiedle Karsibór, ul. 1 Maja 40;

7)  drogą elektroniczną, przesyłając wypełnioną, zeskanowaną kartę do głosowania na adres wo.kancelaria@um.swinoujscie.pl lub poprzez elektroniczną skrzynkę podawczą na platformie ePUAP na formularzu „Pismo ogólne do podmiotu publicznego”;

8)  poprzez przesłanie na adres Urzędu Miasta Świnoujście (ul. Wojska Polskiego 1/5, 72-600 Świnoujście) karty do głosowania z dopiskiem na kopercie „Budżet Obywatelski 2021 r.”. Za datę oddania głosu w ten sposób uważa się datę stempla pocztowego.