W dniu 02.06.2020r odwiedziła nas Pani Lidia Lech – Oddziałowa Kliniki Reumatologii Chorób Metabolicznych i Chorób Rzadkich  Centralnego Szpitala Klinicznego MSWiA w  Warszawie. Podczas spotkania z Prezes Zarządu Szpitala Miejskiego im. Jana Garduły w Świnoujściu sp. z o.o. dr Elżbietą Kasprzak zostały wymienione spostrzeżenia i przeżycia związane z pracą w szczególnych warunkach związanych z zagrożeniem zakażenia  koronawirusem, zarówno pacjentów, jak i personelu medycznego w obu szpitalach.

Dziękujemy Pani Lidii za odwiedziny naszej placówki  i przekazanie tak ważnych  doświadczeń.

Pozdrawiamy i życzmy miłego pobytu w Świnoujściu.