27 maja 1961 roku odkryto kod genetyczny. Badania nad rozszyfrowaniem informacji genetycznej trwały wiele lat, a amerykańscy naukowcy zostali nagrodzeni za swoje osiągniecie nagrodą Nobla. Dlatego 27 maja to świetna okazja, by przypomnieć o ludziach, od których tak bardzo zależy proces leczenia naszych pacjentów - dziś Dzień Diagnosty Laboratoryjnego.

Najlepsze życzenia, przede wszystkim satysfakcji z codziennej pracy, dla naszego zespołu: Agnieszki, Katarzyny, Elżbiety, Bożeny, Małgorzaty, Ewy, Lidii, Beaty, Doroty i Anny.