Mając na uwadze zaistniałą sytuację związaną z zapobieganiem, przeciwdziałaniem i zwalczaniem COVID – 19, wskazujemy na możliwość korzystania ze świadczeń gwarantowanych z zakresu opieki psychiatrycznej i uzależnień z wykorzystaniem systemów teleinformatycznych.

Pacjenci Poradni zdrowia psychicznego mogą uzyskać teleporadę lekarską, psychologiczną kontaktując się telefonicznie: 91 3267316, od poniedziałku do piątku, od godz. 8.00-15.00, w sobotę od godz.8.00 – 12.00.

Pacjenci Poradni terapii uzależnienia od alkoholu i współuzależnienia mogą skorzystać z sesji psychoterapii kontaktując się telefonicznie: 91 3267314, od poniedziałku do piątku, od godz. 8.00 – 15.00.

Pacjenci Poradni terapii od substancji psychoaktywnych mogą skorzystać z sesji psychoterapii kontaktujac się telefonicznie: 506 591 164.

Świadczenia realizowane są wyłącznie na rzecz pacjentów kontynuujących leczenie, zgodnie z ustalonym planem terapeutycznym lub planem terapii i zdrowienia, adekwatnie do stanu klinicznego pacjenta.