Dziś Prezydent Miasta Świnoujście Janusz Żmurkiewicz spotkał się z autorami projektów, które wygrały w Budżecie Obywatelskim 2020. Każdemu wręczył symboliczne czeki z nazwą projektu oraz kwotą, jaką na jego realizację zgłosili.
"Trzymajmy kciuki, aby realizacja tych wniosków zmieściła się w tych kwotach" - powiedział prezydent Janusz Żmurkiewicz. Projekty szpitala, które uzyskały aprobatę mieszkańców to: Nowoczesna pracownia endoskopowa i zabiegowa w szpitalu miejskim oraz Mniej się stresujesz lepiej pracujesz, realizacja projektu w szpitalu miejskim.