Zapraszamy do udziału w programie realizowanym w ramach Budżetu Obywatelskiego 2019, finansowanym przez Miasto Świnoujście pod nazwą: „Bierzemy stres na WARSZTAT. Pomagasz innym, zadbaj o siebie”.
Będą to kolejne warsztaty z profilaktyki stresu dla wykonujących zawody związane z intensywną pracą z ludźmi, polegającą na udzielaniu pomocy innym.
Zaproszenie kierujemy gorąco do mieszkańców naszego miasta, dla których praca jest źródłem stresu.
Termin najbliższych warsztatów: 22.11.2019 r. w godz. 12.00-15.00.
Miejsce warsztatów: Szpital Miejski im. Jana Garduły w Świnoujściu sp. z o.o. – Centrum Zdrowia Psychicznego, ul. Jana z Kolna 12.
Osoby zainteresowane udziałem w warsztatach prosimy o kontakt z koordynatorem projektu: Anetą Całus pod nr tel. 501 788 894