Koniec jest zawsze początkiem innej drogi jednak to co przeżyliśmy, doświadczaliśmy idzie z nami dalej i jest motorem dalszych naszych działań. Dziękuję załodze Szpitala Miejskiego im. Jana Garduły w Świnoujściu sp. z o.o. za wsparcie, życzliwość i oddanie w dążeniu do realizacji wspólnych celów. Wasze dobre słowo, pomocna dłoń i sympatia towarzyszyły mi w codziennej pracy. Nie zabrakło tez problemów i potknięć jednak każde z nich było lekcją na każdy następny dzień.

Działania, które codziennie podejmowaliście w ramach niesienia pomocy chorym ludziom, dotkniętych często nieszczęściem samotności i porzucenia, chęć ulżenia ich cierpieniu – przywróceniu choć na chwilę radości i uśmiechu jeszcze bardziej uwrażliwiały mnie na ludzką krzywdę. Swoją wyrozumiałością i oddaniem w walce o drugiego człowieka daliście mi niejedną lekcję pokory. Za to wszystko jestem ogromnie wdzięczna i jeszcze raz serdecznie dziękuję.

Mojej następczyni Pani Elżbiecie Kasprzak życzę wytrwałości i powodzenia w realizacji zadań.

Dorota Konkolewska