Na zaproszenie Stowarzyszenia Kobiet po Chorobie Raka Piersi "Anna" w dniu 24.10.2019 r. Szpital Miejski im. Jana Garduły w Świnoujściu sp z o.o. uczestniczył w spotkaniu z mieszkańcami miasta oferując badania profilaktyczne.
Październik to miesiąc walki z rakiem, dlatego idea propagowania profilaktyki badań związanych z tym nowotworem jest tak szczególnie podkreślana.
Chętnych do badań oferowanych przez szpital było wielu. Cieszymy się, że mieszkańcy stawiają na profilaktykę. Dziękujemy za zaproszenie i wspólne działanie.