Szpital Miejski im. Jana Garduły w Świnoujściu sp. z o.o. informuje, iż rozpoczął prace modernizacyjne i remontowe pracowni RTG w budynku przy ulicy Mieszka I 7. Finansowanie działań inwestycyjnych odbywa się w ramach Budżetu Obywatelskiego na rok 2019.
W związku z realizowanymi działaniami inwestycyjnymi, wykonywanie badań RTG w trybie ambulatoryjnym (w tym Medycyna Pracy) do 01.12.2019 r.:
🔹 dzieci (do 18 r.ż.) – realizowane jest w Wojskowej Specjalistycznej Przychodni Lekarskiej Samodzielnego Publicznego Zakładu Opieki Zdrowotnej w Świnoujściu przy ul. Kapitańskiej 8b (od poniedziałku do piątku od godz. 8.00 do 15.00)
🔹 dorosłych - realizowane jest w Pracowni RTG przy ul. J. Dąbrowskiego 4 w Świnoujściu (od poniedziałku do piątku, w godzinach od 08.00 do 14.30).

Wszystkich naszych pacjentów oraz podmioty medyczne korzystające z naszych usług zapraszamy do ww. punktów i przepraszamy za powstałe niedogodności.