Jeśli czujesz, że...zmagasz się z problemami natury psychicznej lub emocjonalnej lub widzisz, że ktoś z Twoich bliskich ma takie trudności... przyjdź i skonsultuj się ze specjalistami z Centrum Zdrowia Psychicznego. Pamiętaj! Dbając o zdrowie swoje i swoich bliskich wspólnie dbacie o uśmiech dziecka w Waszej rodzinie. Taka idea przyświeca spotkaniom z mieszkańcami naszego miasta.

Spotykamy się z mieszkańcami Świnoujścia by szerzyć informację o formach pomocy i wsparcia w naszym szpitalu. W natłoku informacyjnym szczególnie cenimy kontakt bezpośredni. Jest to również możliwość poznania naszych specjalistów: podczas Festiwalu Uśmiechu mieszkańcy mogli zadać pytania psycholog i terapeucie uzależnień, Ani Michalak i Bartoszowi Ślaskiemu, teraz z mieszkańcami dzielnicy Warszów spotkała się Karolina Flacht.

10 października będziemy obchodzić coroczne obchody Dnia Zdrowia Psychicznego nie tylko w tym dniu, ale przez cały rok staramy się przypominać naszej lokalnej społeczności wagę dbałości o zapewnienie dobrostanu ogólnego - mówi Aneta Całus, kierownik Centrum Zdrowia Psychicznego.

Ważne telefony: opieka psychiatryczna (psychiatra, psycholog) +48 91 326 73 16, opieka uzależnień (alkohol, narkotyki, komputer) +48 91 326 73 14