Przygotowania na Festiwal Uśmiechu idą w szpitalu pełną parą. Szykujemy moc atrakcji w ramach profilaktyki zdrowia dzieci i ich rodziców. Zapraszamy już jutro od godz. 11.00. Będziemy jak zawsze z naszym namiotem i karetką.

Na Festiwalu Uśmiechu będzie działać poczta uśmiechu - dzieci będą mogły napisać kilka słów lub zrobić rysunek dla pacjentów szpitala. Rodzicom przekażemy ulotki informacyjne gdzie szukać pomocy przy problemach natury emocjonalnej. Zapraszamy już jutro!

➡️ Festiwal Uśmiechu na Placu Mickiewicza w Świnoujściu, sobota 24.08.2019 r. od godz. 11.00