BIPBIP

Splot dobrych emocji w świnoujskim szpitalu, pluszaki stworzone podczas warsztatów Wyspy Splotu Domu Kultury, prowadzonych przez Aleksandrę Borelowską, wybrały towarzystwo dzieci przebywających na Oddziale Pediatrycznym, Pluszaków jest więcej niż małych pacjentów, ale to akurat dobrze. Podczas spotkania instruktorzy z pracowni sztuki, przekazali na ręce: Alexa, Leny i Karoliny, młodych pacjentów, szydełkowe zwierzątka, które ochoczo zadomowiły się na oddziale i będą pomagać przezwyciężać lęki małych i trochę większych pacjentów.

Podczas miłego spotkania, Wyspę Splotu, przyjęła pani prezes Szpitala Miejskiego im. Jana Garduły w Świnoujściu, Dorota Konkolewska, pani lekarz kierująca Oddziałem Pediatrycznym Renata Panowek-Brzezowska, pani pielęgniarka Katarzyna Michalska i pani Agnieszka Natorska. Z pluszakami przybyły Aleksandra Borelowska i Aleksandra Nowak.

Wyspa Splotu Domu Kultury, to projekt prowadzony przez Aleksandrę Borelowską, podczas którego amatorzy dobrych splotów tworzą, choćby takie maskotki jak te ofiarowane dzieciom. Oto skład Wyspy Splotu składający się w dzielnych i zaangażowanych pań: Kowalewska Grażyna, Henryka Czajkowska, Justyna Kozłowska, Monika Sobolewska, Anna Majewska, Joanna Wies. I nie jest to ich ostatnie słowo.

źródło: swinoujskie.info i MDK Świnoujście

Strona internetowa Szpitala Miejskiego im. Jana Garduły w Świnoujściu wykorzystuje pliki cookie do obsługi strony oraz celów statystycznych. Korzystanie z witryny jest
jednoznaczne z zaakceptowaniem umieszczenia plików cookies w Pani(a) urządzeniu końcowym. W każdym momencie można zmienić te ustawienia.   Akceptuję