Do programu "Rozmowy na czasie" w zachodniopomorska.tv zaproszenie przyjęły reprezentantki Szpitala Miejskiego im. Jana Garduły w Świnoujściu sp. z o.o., które każdego dnia, pośrednio lub bezpośrednio ratują nasze zdrowie i życie: Wiesława Kosińska pielęgniarka oddziałowa Oddziału Wewnętrznego, Jolanta Ławińska położna oddziałowa Oddziału Położniczo-Ginekologicznego i Dorota Konkolewska prezes zarządu szpitala miejskiego, która niedawno decyzją rady nadzorczej rozpoczęła kolejną trzyletnią kadencję na stanowisku prezesa zarządu. Zapraszamy do obejrzenia.