Dzisiaj żegnamy naszego kolegę, pielęgniarza Dariusza Guziaka. Był obecny w naszym życiu zawodowym. Pracował na Oddziale Intensywnej Terapii. Był inicjatorem i założycielem Związku Zawodowego Pielęgniarek i Położnych. W okresie zmian w służbie zdrowia organizował w szpitalu Rejestr Usług Medycznych. Minęły lata i powrócił do naszego szpitala jako dyrektor. Mimo, że los wskazał mu inną drogę zawodową nigdy nie zapomniał o pielęgniarkach i położnych ze Świnoujścia.
Darku na zawsze pozostaniesz w naszej pamięci.
                                                                                Pielęgniarki i położne

_________________________________________________
Dariusz Guziak w latach 2008-2011 pełnił funkcję dyrektora świnoujskiego szpitala. Ceremonia pogrzebowa odbyła się dziś na cmentarzu w Drawsku Pomorskim, gdzie pożegnały Go najbliższe koleżanki i współpracownicy.
Rodzinie i Najbliższym składamy wyrazy najgłębszego współczucia.
W imieniu wszystkich pracowników szpitala – prezes zarządu Dorota Konkolewska