W ramach Dnia Flagi na Warszowie, na zaproszenie MDK, Szpital Miejski im. Jana Garduły w Świnoujściu sp z o.o. brał udział w spotkaniu z mieszkańcami oferując pakiet podstawowych badań oraz informacji o możliwości uzyskania pomocy dla osób z depresją. Pogoda mało sprzyjająca odstraszyla od wyjścia w plener mieszkańców tej dzielnicy. Dziękujemy za zaproszenie! Dziękujemy odważnym, dla których wiatr był nie straszny i zechcieli wyjść z domu spotkać się z nami. Naszym cudownym Paniom z Koła Emerytów i Rencistów dziękujemy za pyszne ciasto i poczęstunek. Do zobaczenia na innych imprezach.