Dziś odwiedziliśmy przedszkolaki z grupy „Żabki”, z przedszkola nr 10 w Świnoujściu.
Choć dzieciaczki malutkie (3-4 lata) to wiedzą już pod jaki numer telefonu należy zadzwonić wzywając pomocy, wiedzą też, że ratowanie życia jest bardzo męczące fizycznie (bardzo się napracowały uciskając klatkę piersiową naszych fantomów).

Za pokazanie fragmentu szpitalnego świata, prezes Dorota Konkolewska dziękuje swojej niezawodnej załodze: ratowniczce medycznej Barbarze Adamkiewicz, szefowej Izby Przyjęć Róży Borkowicz oraz naszej wspaniałej ekipie transportowej: kierowcy karetki Krzysztofowi Suś oraz Aleksandrowi Grunwald.

Udzielania pierwszej pomocy uczymy nie po raz pierwszy. Wszystkich zainteresowanych tą formą działań edukacyjnych, zachęcamy do kontaktu poprzez sekretariat naszego szpitala.

kontakt: sekretariat@szpital-swinoujscie.pl